O nas

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Rodzinna firma z wieloletnią tradycją

 

Zakład betoniarsko-kamieniarski Henryk Satro został założony w 1995 roku i działa nieprzerwanie od tego momentu. Przez ten czas udało nam się zdobyć doświadczenie i kwalifikacje potrzebne do wykonywania naszych produktów z najwyższą jakością oraz dbałością o szczegóły. Lata pracy oraz pasji pozwalają na zapewnienie profesjonalnej jak i starannej obsługi nawet najbardziej wymagających klientów. 

 

Trzonem naszej działalności jest obróbka kamienia naturalnego. Zakład betoniarsko-kamieniarski Henryk Satro oferuje Państwu szeroki wybór granitów i marmurów z całego świata. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi kamieniarzy jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze doradztwo w sprawie naszych produktów jak i ich wykonanie. Stale się rozwijamy, rozszerzając naszą ofertę oraz podnosząc jakość naszych usług. Każde zamówienie traktujemy z jednakowym zaangażowaniem. Zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich zleceń, a w tym profesjonalny montaż na terenie całego kraju oraz za granicą.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bądź na tyle blisko swoich klientów, aby powiedzieć im czego chcą, zanim sami się na to zdecydują.

Steve Jobs

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ILOŚCI HURTOWE

Hurtownia
kamienia
naturalnego

Kolejną częścią działalności jest prowadzona przez nas hurtownia kamienia naturalnego. Duża przestrzeń magazynowa zapewnia możliwość ciągłej dostępności slabów kamiennych dla naszych klientów. Na naszym placu magazynowym znajduje się kilka tysięcy metrów kwadratowych kamienia. Importujemy oraz sprowadzamy nasze materiały tylko i wyłącznie od zaufanych kontrahentów. Dodatkowo zajmujemy się realizacją renowacji obiektów zabytkowych i sakralnych.

Najwyższa jakość wykonania w powiecie świętokrzyskim

Nasz park maszynowy wyposażony jest w specjalistyczny, nowoczesny sprzęt, pozwalający wykonywać wszelkiego rodzaju produkty z kamienia naturalnego.